Компанія «Агро-Рось»

icon about us 1icon about us 1icon about us 1icon about us 1icon about us 1icon about us 1
ТОВ «Агро-Рось»
один з лідерів серед сільськогосподарських підприємств центрального регіону України. Компанія заснована у 2000 році. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є рослинництво, тваринництво та виробництво комбікормів для різних видів тварин і птиці.
Головною особливістю компанії
є вертикальна інтеграція та повний цикл виробництва – від вирощування зернових до збуту м’ясної продукції у власних магазинах та торгових точках партнерів.


Структура групи
компаній «Агро-Рось»:
  • Птахівництво
  • Забійний цех
  • Мережа магазинів збуту
  • Рослинництво
  • Елеватори
  • Комбікормовий завод
У процесі будівництва
інкубатор та ферма батьківського поголів’я.

НАШІ ЦІННОСТІ

1.

Професіоналізм

Працівники ТОВ «Агро-Рось» – професіонали своєї справи. У роботі ми опираємося на українські традиції ведення сільського господарства та прогресивні західні технології. Наша мета – забезпечення українців натуральною екологічно чистою продукцією для збереження здоров’я нації.

2.

Відповідальність

Ми відповідально ставимося до своєї діяльності, співпраці із споживачами та партнерами, адже лише надійні відносини із стейкхолдерами дозволяють досягнути успіху.

3.

Якість

Сучасна техніка, висококваліфікований персонал, провідні технології, контроль усіх етапів виробництва – усе це забезпечує гарантовану якість кінцевої продукції.

4.

СПІВПРАЦЯ

Компанія «Агро-Рось» - активний учасник суспільних процесів та життя соціуму. Власним прикладом пропагуємо соціальну відповідальність бізнесу. Щороку на потреби місцевих громад виділяємо кошти, які дозволяють покращувати інфраструктуру та відроджувати села. Ми переконані – розвиток українського села забезпечить процвітання та успіх України на світовій арені.

НАША МІСІЯ

1.

Запровадження новітніх технологій

У нашому прогресивному світі неможливо розвивати якісне виробництво без введення інноваційних рішень та прогресивних технологій виробництва.

2.

Надійні відносини

Надійні відносини із пайовиками, споживачами та партнерами. Найголовнішим вважаємо задоволеність клієнтів нашою роботою.

3.

Підвищення кваліфікації працівників

Наші кадри – запорука нашого успіху. Для підвищення кваліфікації та зростання фаховості працівники ТОВ «Агро-Рось» беруть участь у тренінгах та семінарах, відвідують спеціалізовані виставки.

4.

Прагнення досконалості

Якість, екологічність та натуральність, відмінний сервіс, виконання своїх зобов’язань та постійний зворотній зв’язок забезпечують довіру та прихильність постійних клієнтів та залучення до співпраці нових. Компанія «Агро-Рось» – один з лідерів серед сільськогосподарських підприємств Черкащини та України.