ПОКУПЦЯМ

 

1. ЗМЕНШЕННЯ СОБІВАРТОСТІ ВІДГОДІВЛІ

Вартість корму - це понад 65% собівартості вирощування. Ми створюємо всі умови, щоб ця цифра була мінімальною. Особлива увага при оптимізації відводиться зниженню затрат на корм для отримання 1 кг живої ваги, що і є основним показником "оптимальності" корму.

 

2. МАКСИМАЛЬНИЙ ПРИРІСТ ЖИВОЇ МАСИ ПРИ ОПТИМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ НА КОРМ

Реалізувати генетичний потенціал птиці при мінімальних затратах дозволяє комплексний підхід при годівлі. Сировина підібрана із врахуванням індивідуальних видових вподобань, що покращує споживання кормів та, як результат, фінішну вагу птиці та окупність комбікорму. Рецептури для комбікормів розробляються на базі даних, отриманих при випробуваннях з урахуванням передових наукових відкриттів і досягнень.

 

3. ЗМЕНШЕННЯ РИЗИКУ ЗАХВОРЮВАННЯ

Ми подбали про здоров'я тварин, тому в комбікормах введені добавки, які захищають їх від різноманітних захворювань це: кокцидіостати, пробіотики та необхідні поживні речовини такі як: амінокислоти, вітаміни, мікроелементи. Це дозволяє отримати здорових та продуктивних особин і використати їх генетичний потенціал.

 

4. ВИСОКІ СМАКОВІ ЯКОСТІ М’ЯСА

При розробках рецептур комбікормів, ми також передбачили вплив різного виду сировини на смакові якості кінцевого продукту. Як результат ретельно підібрана сировина в рецептах, які розроблялися нашими фахівцями, сприяє покращенню смакових якостей м'яса.

 

5. МОЖЛИВІСТЬ ВИРОБНИЦТВА КОМБІКОРМУ ЗА РЕЦЕПТУРОЮ ЗАМОВНИКА

Від тепер, в нас можна замовити комбікорми по рецептурі замовника. Для наших клієнтів є можливість створення індивідуальних рецептур по складу та поживності, враховуючи потреби та побажання кожного клієнта. Це дійсно зручно для клієнтів, у яких є необхідність виробляти комбікорми по власній рецептурі для індивідуальних потреб виробництва.

 

ШУКАЙТЕ КОМБІКОРМИ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ?

Ми готові забезпечити вигідні умови саме для ВАС! Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Зв'язатися з нами

ДИСТРИБ'ЮТОРАМ

 

1. РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА

Ми забезпечуємо наших представників різноманітною рекламною підтримкою. Для стимулювання збуту ми надаємо Вам матеріали які допомагають покращити інформованість про наш продукт. В перелік матеріалів входить: біллборди, каталоги, плакати, банера та інші. Для нас важливий Ваш успіх!

 

2. ДОПОМОГА В ПРОДАЖАХ

Завдяки співпраці з нашими менеджерами з продажу, ви отримаєте інформацію яка допоможе покращити Ваш збут в певному регіоні. Ми забезпечуємо Вас не тільки інструкціями, а й польовою підтримкою в продажах.

 

3. ПОШУК ТРАНСПОРТУ

Ми допоможемо вам знайти краще рішення для транспортування продукції. Інколи виникають складнощі з пошуком транспорту, але завдяки нашій підтримці, Ви зможете отримати транспорт в будь якому регіоні!

 

4. ГНУЧКЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Для наших дистриб'юторів, ми враховуємо різні чинники, які впливають на ціноутворення. Завдяки гнучкому ціноутворенню на індивідуальній основі, Ви отримаєте конкурентну перевагу!

 

5. ПРОДУКТ, ЯКІСТЬ ЯКОГО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ВАС ЛОЯЛЬНИМИ ПОКУПЦЯМИ

Наші клієнти отримують кращий результат та відповідають на це лояльністю. Та як ми знаємо, зазвичай лояльність - кращий показник якості продукту! Головна перевага співпраці з нами - це високоякісний комбікорм який покращить конверсію корму Ваших покупців, та забезпечить Вас лояльними клієнтами на довгий час.

 

Стань нашим дистриб'ютором!

Ми готові забезпечити вигідні умови саме для ВАС! Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

 Зв'язатися з нами

ГАРАНТУЄМО

 

Екологічно чистий продукт

Наш Комбікорм - Екологічно чистий продукт з власної першокласної сировини, що відповідає європейським стандартам, не містить гормонів та стимуляторів росту. Все це забезпечується завдяки науково обґрунтованим рецептам наших фахівців і сучасним технологіям.

 

Результат

При використанні нашого комбікорму, Ви отримаєте максимальний приріст живої маси, поліпшення засвоюваності поживних речовин на всіх етапах відгодівлі ваших тварин, зменшення ризиків захворювання тварин і кращі смакові якості м'яса. Все це забезпечується завдяки науково обґрунтованим рецептами наших фахівців і сучасним технологіям.

 

Контроль якість

Нам дуже важливо надавати клієнтам тільки високоякісний продукт, для цього, ми здійснюємо контроль якості на сертифікованій лабораторії, де наші фахівці ретельно перевіряють продукцію на відповідність заданим стандартам якості ISO 9001: 2000 та ДСТУ 4120-2002.

 

Всі необхідні елементи

Комбікорм забезпечує необхідним рівнем поживних речовин (амінокислот, вітамінів, мікроелементів), що дозволяє виростити здорових та продуктивних особин і використати їхній генетичний потенціал. Сировина підібрана з врахуванням індивідуальних видових вподобань, що покращує споживання кормів та, як результат, фінішну вагу та окупність комбікорму.

 

Безкоштовно прорахунок раціону нашим клієнтам!

Ми готові забезпечити вигідні умови саме для ВАС! Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Отримати