Комбікорм для індиків

Комбікорм для індиків

Комбікорм для індиків

Комбікорм для індиків забезпечує птицю необхідним рівнем поживних речовин (амінокислот, вітамінів, мікроелементів), що дозволяє виростити здорових та продуктивних особин і використати їхній генетичний потенціал. Сировина підібрана із врахуванням індивідуальних видових вподобань, що покращує споживання кормів та, як результат, – фінішну вагу птиці та окупність комбікорму.

Індики мають дуже високі темпи росту, але при цьому вони найбільш чутливі до захворювань, перегрівів, нестачі деяких вітамінів. Існує думка, що індики мають поганий зір, але це не так. У індиків далекозорість – вони чудово бачать предмети далеко, погано розрізняючи їх зблизька. Важливо приділити увагу здоров'ю ніг індиків, оскільки їхні захворювання спричиняють значні економічні збитки. Для цього з перших днів життя потрібно забезпечити індичатам можливість руху, чисту та суху підстилку, повноцінний корм. У домашніх умовах бажаний також доступ сонячного світла.

Період відгодівлі 17 тижнів
Вага в кінці вирощування 14 кг
Середньодобовий приріст 90 г/доба
Конверсія корму 2,04 кг
Збереження 95 %

 

Умови утримання

Температура повітря в приміщенні від 35 до 18°С
Вологість повітря від 60 до 75 %
Тривалість світлового дня: 23-8 годин

 

Годування

Годівля гранульованим сухим кормом
Старт по 11-25 г/добу від 1 до 2 тижнів
по 40-75 г/добу від 3 до 5 тижнів
по 90-155 г/добу від 6 до 9 тижнів
Відгодівля по 175-235 г/добу від 10 до 13 тижнів
по 250-285 г/добу від 14 до 17 тижнів
Всього за період вирощування 28,6 кг на голову

 

Ефективність використання

Найкраща конверсія корму
Хороші прирости
Здорове поголів’я

 

Наявність у комбікормах мультиферментних компонентів сприяє засвоєнню індиками важкодоступних складових корму, розкладаючи їх на більш прості та легкозасвоювані форми.