Комбікорм для качок

Комбікорм для качок

Комбікорм для качок

Комбікорм для качок розроблений з урахуванням усіх потреб та максимально забезпечує їх білками та амінокислотами для швидкого росту і набору ваги. Качок можна утримувати в закритих приміщеннях, даючи їм лише корм та вдосталь води. Ми подбали і про здоров'я качок, тому в стартових комбікормах введені добавки, які захищають птицю від кокцидіозу та мікотокискозів.

Характерною особливістю качок є те, що після закінчення росту пера у них настає період линяння. Цей період починається орієнтовно після 65–70-го дня і триває близько 2-х місяців. У цей час качки можуть втрачати вагу, а при забої на тушках з'являються пеньки (зачатки нового пера), які доволі складно видаляються і псують товарний вид тушки. Крім того, у віці понад 50 днів відчутно збільшується споживання корму, значно погіршуючи показник конверсії корму. Саме тому рекомендовано забивати качок у віці до 50–55-го дня. У такому разі ви оптимально використаєте корм і отримаєте тушку чудової якості.

Період відгодівлі  

7 тижнів

Вага в кінці вирощування 3,0–4,0 кг
Середньодобовий приріст 62,5–65 г/добу
Конверсія корму 2,75 кг
Збереженість 95 %

 

Умови утримання

Температура повітря в приміщенні від 33 до 18°С
Вологість повітря від 65 до 70 %
Тривалість світлового дня від 24 до 20 годин
0–1 тижнів 24 години
2–8 тижнів 24–9 годин
Щільність посадки 8–10 гол/м2

 

Годування

Годівля гранульованим сухим кормом
Старт 40–170 г/добу від 0 до 3 тижнів
Відгодівля 170–300 г/добу від 4 до 8 тижнів
Всього за період вирощування 11 кг на голову

 

Ефективність використання

Оптимальна конверсія корму
Здорове поголів’я 

 

Уведення адсорбентів у корми допоможе захистити качок від мікотоксикозів, до яких цей вид птиці найбільш чутливий (особливо молодняк).