Комбікорм для кролів

Комбікорм для кролів

Комбікорм для кролів

Комбікорм для кролів забезпечує організм тварин повним спектром макро- та мікроелементів, амінокислот, білків, жирів, вітамінів, енергії. Але все ж доцільно паралельно з комбікормом використовувати підгодівлю грубими кормами (сіно, гіллячковий корм) та коренеплодами (морква, буряк тощо), щоб додати раціону клітковини та дещо заощадити затрати на корм.

Кролематки теоретично здатні за рік давати до 11 окролів. На практиці ж при сполученні сукрільності з лактацією маємо 6–8 окролів, а без сполучення – близько 4–5. Значна плодючість та багатократність окролів дає можливість за рік отримати 30–70 кроленят. Нестачу води кролики переносять значно важче, ніж нестачу корму. Її дефіцит призводить до зменшення живої маси, гіршого засвоєння корму, порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, а при тривалій нестачі води тварини гинуть. При голодуванні кріль може повністю втратити запас жиру в організмі, 50 % протеїну і залишатися живим. Втрата понад 10 % води спричиняє його загибель.

Період відгодівлі  

7-14 тижнів

Вага в кінці вирощування 3,5-3,8 кг
Середньодобовий приріст 6-9 штук
Конверсія корму 4,2 кг
Збереженість 95 %

 

Умови утримання

Температура повітря в приміщенні від 25 до 10°С
Вологість повітря від 50 до 70 %
Щільність посадки:
самка або самець 1 гол/м2
відсаджений молодняк від 2 до 5 гол/м2
ремонтні самки від 2 до 5 гол/м2Годування

Годування гранульованим сухим кормом
Відгодівля 120–160 г/добу період 60–120 днів
Всього за період вирощування 8,4 кг на голову

 

Ефективність використання

Оптимальна конверсія корму
Здорове поголів’я 

 

Комбікорм, збагачений селеном, підвищує інтенсивність обмінних процесів і сприяє формуванню високої продуктивності молодняка кролів.